Katar merkezli beIN Media Group'un sahip olduğu Beinsports, 2012 yılı itibariyle spor severlere hizmet etmeye başlamıştır. 6 yıllık geçmişi olan bu kanal, spor kategorisi ile ilgilenen insanların kısa sürede ilgisini çekmeyi başarmıştır. Türkçe, Fransızca, Arapça, İngilizce ve İspanyolca dilleri olmak üzere 5 farklı dil üzerine hizmet vermektedir ve bu da bu kanalın uluslararası alanda da ne kadar iddalı olduğunun göstergesi olarak kabul edilmektedir. Bu kanal da en çok sevilen spor dalı olan futbolun yanı sıra, bisiklet, ragbi ve hentbol gibi spor dallarını izleyebilirsiniz. Beinsports izleyicileri bu kanalı HD kalitede ve hiç donmadan sitemiz üzerinden izleyebilme fırsatına sahiptir.

BeinSport'su Canlı İzlemek İçin: Bein Sport Canlı İzle

Beinsports'u ücretsiz ve HD Kalitede Bizimle İzleyin

Beinsporst kanalı 6 yıldır bu piyasada olmasına rağmen, kısa süre içerisinde büyük bir sıçrayış gerçekleştirmiştir. öyle ki, ülkemizde ki Süper Lig maçlarının yayın hakları bu kanaldadır. ücretli olarak hizmete sunulan bu kanalı ücretsiz sitemiz üzerinden izleyebilir ve Süper Lig maçları dahil birçok ligin heyecanını keyifle yaşayabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden D smart izleyicileri de ücretsiz bir şekilde bu kanalda verilen spor maçlarını takip edebilirler. Birçok sitede bu kanalların ücretsiz bir şekilde yayınlandığı iddia edilmektedir; ama bu sitelere giriş sağlayan kullanıcılar ne yazık ki istediklerini bulamamaktadır. Sitemizde ise durum çok daha farklıdır. Sitemize üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra istediğiniz kanalı seçip, istediğiniz maçı izleme fırsatına sahip olacaksınız. Futbol severlerin özellikle bu dönemlerde Dünya kupası maçlarını eterli olacaktır. Ayrıca sitemiz gelişmiş tasarımı sayesinde kullanıcılarının ilk tercihi olacak kapasitededir. Siteye giriş yaptıktan sonra istediğiniz kanala, hiç uğraşmadan ulaşabilirsiniz. Gelişmiş tasarımımız kolay kullanım imkanını da yanında getirmektedir.

İnternette Kesintisiz Yayın Veren öncü Site

İnternet üzerinden kullanıcılarına kesintisiz hizmet veren sitemiz, teknolojinin nimetlerinden sizi fazlası ile yararlandıracaktır. Telefonunuzdan, bilgisayarınızdan veya tabletinizden dilediğiniz yerden, dilediğiniz an sitemize bağlanabilecek ve sorunsuz olarak kesintisiz yayın imkanına sahip olabileceksiniz. Sitemiz IP TV konusunda kendini geliştirmiş bir platformdur.IP TV nedir? Diye merak edenler için kısa bir açıklama yapalım. İnternet platformu üzerinden yayın yapmaya olanak sağlayan daha resmi açıklayacak olursak, internet üzerinden ses ve görüntü aktarımının sağlanarak yayın yapabilme fırsatını sunan bir platformdur. özellikle internetin gelişmesi ile birlikte IP TV oldukça ilgi görmeye başlamış ve bu ilgiye bağlı olarak da her geçen gün kendini yenilemiştir. Sitemiz IP TV konusunda öncü markalar arasında yer almaktadır ve IP TV'nin nimetlerini kullanıcılarına kaliteli hizmet anlayışı ile sunmaktadır.